okulary-plywackie.pl | O nas
16997
page-template-default,page,page-id-16997,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_leftright,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4,vc_responsive

O nas

Sprzedażą okularów pływackich z korekcją zajmujemy się od 2013 roku, z dumą zapewniając wygodę i 100% satysfakcji przy każdym dokonanym zamówieniu. Od pierwszego dnia nasze cele nie uległy zmianie. Staramy się dostarczać wszystkim naszym klientom najlepsze produkty optyczne w przystępnych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu wygodnej i niezawodnej dostawy. Dlatego, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my zwrócimy pieniądze za każdy zakupiony produkt. Pamiętaj, że nasza przyjazna i profesjonalna obsługa klienta znajduje się zawsze pod ręką, aby zapewnić Państwu wyczerpującą informację i pomoc w każdym przypadku, gdy jest to potrzebne.

Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów, obejmującą wyłącznie oryginalne wyroby renomowanych światowych producentów z branży optycznej. Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, będziemy wdzięczni za wszelkie sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu.

Dane firmy:
Colderro
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 88/3
52-204 Wrocław
Polska
NIP: 6121705889
REGON: 022025260

Biuro obsługi klienta sklepu okulary-plywackie.pl

email: kontakt@okulary-plywackie.pl

Z wyrazami szacunku
Zespół sklepu Okulary-Plywackie.pl

 

Paste your AdWords Remarketing code here